Bu aralar günler biraz yoğun geçiyor ve zaman aklımdakilere yetmiyor ama yine de üretmekten ve çalışmaktan çok memnunum.

Bir müşterimizin fuarda kullanılmak üzere özel isteği olan bir fotoğrafı çekip, matbaa ve üretim sürecini tamamladık. Doğrusu başta bu fotoğrafı farklı bir şekilde çekmek için bir günümüzü harcadık ancak sonucu beğenmeyince herşeye baştan başladık. Yaşar Hocamın kulakları çınlasın, kendi beğenmediğim fotoğrafı müşterimize veremeyeceğime göre oturup baştan çekmekten başka çare yoktu zaten ve elbette harcanan gün de müşterimizin hesabından değil, bizim hesabımızdan harcandı gitti öylece.

Bu koşturmacanın arasında sevgili Akın Başal’ın çocuk kitapları serisi “Poyraz’ın Gelecek Öyküleri”‘nin ikinci baskılarının da fotoğraflarını çektik. Bilmeyen, tanımayan varsa on parmağında on marifet yazar ve eğitmen arkadaşımın çocuk kitapları serisi “Poyraz’ın Gelecek Öyküleri“‘ni özellikle tavsiye ederim. Bizim evin çocukları (ben dahil) pek sevmiştik 🙂

Potansiyel müşterilerle tanışma, görüşmeler, koşturmalar, ziyaretler derken önümüzdeki Cumartesi başlayacak temel fotoğraf eğitimimiz “Fotoğraf 101” ile fazla ilgilenemedim bu hafta ancak reklamlarımızı sosyal medyada görmüş olmalısınız. Hala yer var, kaçırmayın lütfen.

Başlıktaki fotoğraf 4 yıl önce Feshane’de, yanlış hatırlamıyorsam Ramazan’da çekilmişti. Çocuk kitapları eğlenceyi, eğlence de bu fotoğrafı getirdi aklıma nedense.. Aslında çocuk ve eğlence bir fotoğrafı daha anımsattı, onu da şuraya ekliyorum, hatırı kalmasın. Biraz daha düşünsem bir sürü fotoğraf daha çıkaracağım, en iyisi tadında bırakayım 🙂

İyi Pazarlar, iyi haftalar dilerim.

Özgür

* Haftanın Özeti Pazar günleri yayınlanır.